DAMLA LPG HAKKINDA

Türkiye Distribütörü Damla LPG

 

DAMLA LPG CNG GAZ SİSTEMLERİ 1996 yılında LPG & CNG sektöründe faaliyetlerine başlamış ve bugüne kadar edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sektörün en önemli firmaları arasında yerini almayı başarmıştır.

                          

İtalyan firması LOVATO GAS S.PA’nın Türkiye'deki tek distribütörü olarak, 250’yi aşkın bayi ile LOVATO sıralı oto gaz sistemlerinin dönüşüm hizmetini vermektedir. LOVATO 1958 yılından beri yeni nesil otomobiller için geliştirilmiş teknolojiye sahip ekipmanları ile, tüm dünya çapında bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Ana Felsefesi kalite üzerine kurulmuş olan LOVATO’nun 1999 yılından bu yana ISO 9001-2000 sertifikası ve 2002 yılından beri sıfır kilometre araç montajları için ISO/TS 16949 ISO/TS 1649 sertifikası bulunmaktadır.

Damla LPG & CNG 2005 yılından itibaren LOVATO markasının adına toptan satış, pazarlama ve satış sonrası hizmet gibi konularda çalışmaktadır. Lovato Oto gaz Sistemleri Türkiye'de ve Dünya'da sektöre ilk giriş yapan firmalardan biri olarak, kalitesi ve yüksek performansı ile kendisini ispatlamış, mevcut bayi ağını günden güne arttırarak Türkiye'de aranılan bir marka olmayı başarmıştır.

En çok önem vermiş olduğumuz konu olan satış sonrası hizmeti en üst noktada tutabilmek adına, kurmuş olduğumuz teknik ekibimiz ile, bayilerimize dönem dönem eğitimler vermekte ayrıca uzaktan bağlantı yöntemleri ile Türkiye’nin her noktasına ulaşabilmekteyiz.

 

KUSURSUZ EKONOMİ VE  KALİTENİN KEYFİNİ LOVATO İLE ÇIKARTIN..

.

 

 

Bahçekapı Mahallesi 2504 Cad. No :16-17 Şaşmaz / Etimesgut / ANKARA

Bize Ulaşın

Tel : 444 6 264 - +90 0312 278 58 32
Email : info@damlalpg.com.tr

Bizi Takip Edin