Haberler

Sıfır Araçlarda 3 yıllık Motor Garantisi

HYUNDAİ İ20 konforunu LPG ile daha ucuza yaşayın.

Hyundai Ailesinin en çok tercih edilen araçlarından Hyundai İ20 LPG'ye son derece uyumlu bir motora sahiptir. Bu yüzden Avrupa Standartlarında ki İtalyan LOVATO C-OBD Kitlerinin dönüşümü sayesinde, Hyunda i20 kullanıcıları sorunsuz sürüş keyfinin tadını çıkartabilmektedir. Sıfır araçlara özel 3 yıllık motor garantisi seçenekleri ile...Detaylı Bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

OPEL ASTRA LPG'Lİ HIZLANMA TEST VİDEOSU

2017 Model Sıfır Opel Astra Montajımızın 0-100 km hızlanma test videosunu fotografa tıklayarak izleyebilirsiniz. İstanbul Bayilerimizden Candan Mühendislik tarafından montajı yapılan Opel Astra Aracımıza, Lovato C-OBD Kit montajı yapılmıştır. Aklınıza takılan sorularınızın yanıtlarını videomuzda bulabilirsiniz.

2017 MODEL FORD FOCUS C-OBD KİT MONTAJ VİDEOSU

Değerli Kayseri Bayilerimizden ÇELİK GRUP Otogaz'ın yapmış olduğu 2017 model 0 km Ford Focus aracımıza gerçekleştirilen,LOVATO C-OBD kitimiz ile yollar artık % 45 daha tasarruflu. 3 yıl motor garantili gerçekleştirilen montajımızın montaj videosunu hazırlayan Makine Mühendisi Mübecdel Bellek'e teşekkürlerimizi sunuyoruz. LOVATO'ya geçin gerçek ekonominin keyfini sürün... Video'yu izlemek için üstte bulunan fotoğrafa tıklayabilirsiniz.

2017 MODEL TOYOTA COROLLA MONTAJ VİDEOSU

2017 Model Toyota Corolla aracımıza yapılan C-OBD Kitimizin montaj videosu, ADANA Bayilerimizden AYAZ LPG tarafından hazırlanmıştır. Kendi ayarını kendi yapabilen, arıza lambası yakmayan bu sistemde %45'e varan yakıt taasrrufu mevcuttur. 0-10.000 km'de bulunan araçlara ise 3 yıllık motor koruma garantisi seçeneği ile... Video'yu izlemek için fotoğrafa tıklamanız yeterli.

DFSK'DAN ÜCRETSİZ LPG DÖNÜŞÜM KAMPANYASI

THafif ticari pazarının öncü markalarından DFSK'nın tüm Modellerinde Ücretsiz LPG Dönüşüm Kampanyası! Daha az tüketin, Daha çok kazanın...

MEGANE JOY 1.6 LPG DÖNÜŞÜMÜ

1,6 115 hp Yeni Renault Megane 4'lere uygulanan C-OBD Kitlerimiz ile yollar artık %45 daha tasarruflu. Kendi ayarını kendi yapan, Arıza Lambası yakmayan C-OBD Kitlerimiz ile üstün performans. 3 yıllık Motor garantisi seçeneği ile...

Sınırları Zorlayan Renault KADJAR'a, Sınırları Zorlayan EKONOMİ

TCE Motoroa sahip RENAULT KADJAR'a da artık LPG dönüşümü mümkün. Lovato EXR Direk Enjeksiyonlu Kit montajının yapıldığı KADJAR aracımız 1,2 TCE 130 bg'dir. % 35-40 aralığında ki tasarruf oranı ile sınırları zorlayacak.

EXR DİREK ENJEKSİYONLU KİTLERİMİZ İLE, % 40'a varan tasarruf imkanı

Hyundai Tuscon Turbo GDI araçlara, LOVATO'dan yeni bir ilk daha

LOVATO ARGE Departmanının yapmış olduğu çalışmalar neticesinde, artık Turbo GDI Grubu araçlarada LPG Dönüşümü mümkün. Karma Sistem olan EXR, % 15 benzin + % 85 gaz prensibi ile, yakıt tasarrufunu % 35-40 civarlarına çıkartabilmektedir. Performans olarak benzinden farksız olan bu sistem ile, ekonomik sürüşün keyfine varacaksınız. Deatlı Bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. mail info@damlalpg.com.tr 444 6 264

Nissan Qashqai Sahiplerine LOVATO'dan müjde.

LOVATO GAS firmasının AR-GE Departmanının çalışmaları sonucunda, Nissan Quasqai TCE –GT Direk Enjeksiyonlu araçlara artık LPG Dönüşümü mümkün. Ortalama % 30- % 35 civarında tasarruf oranı ve benzini aratmayan performansı ile sürüşün keyfine varacaksınız Detaylı bilgi için info@damlalpg.com.tr adresine mail atabilir yada 444 6 264 nolu telefonu arayabilirsiniz.

LOVATO Türkiye'de 20. yılını Kutluyor.

İlk günden bugüne müşterilerine daima en iyi hizmeti vermek için uğraşan, kalitesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sektörde lider haline gelen ailemiz, gelecektede adından söz ettirecek. 20 Yıllık bu başarı öyküsünde, bugünlere gelmemizde katkısı olan tüm müşteri ve dostlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Lovatogaz

Bahçekapı Mahallesi 2500 Cad. Yeşilçam İş Yerleri Sitesi A Blok No :16-17 Şaşmaz / Etimesgut / ANKARA

Bize Ulaşın

Tel : 444 6 264 - +90 0312 278 58 32
Email : info@damlalpg.com.tr

Bizi Takip Edin