DAMLA LPG HAKKINDA

                                                                                                    LOVATO TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ 

                                                                                                                    DAMLA LPG

                          

                       

  1994 yılında Merhum İSMET VURAL tarafından temelleri atılan küçük bir aile işletmesi iken zaman içerisinde, bugüne kadar edindiği bilgi birikimi, tecrübe, özveri ve kalite ile büyüyen DAMLA LPG& CNG GAZ SİS. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2003 yılında İtalyan firması LOVATO GAS S.P.A.’nın Türkiye'deki Tek Distribütörü olarak sektördeki en önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

     250’yi aşkın bayi ile LPG ve CNG dönüşüm hizmeti vermektedir. LOVATO 1958 yılından beri yeni nesil otomobiller için geliştirilmiş teknolojiye sahip ekipmanları ile, tüm dünya çapında bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Ana Felsefesi kalite üzerine kurulmuş olan LOVATO’nun 1999 yılından bu yana ISO 9001-2000 sertifikası ve 2002 yılından beri sıfır kilometre araç montajları için ISO/TS 16949 ISO/TS 1649 sertifikası bulunmaktadır.

    Damla LPG & CNG 2003 yılından itibaren LOVATO markasının adına toptan satış, pazarlama ve satış sonrası hizmet gibi konularda Türkiye geneli hizmet vermektedir. Lovato Oto Gaz Sistemleri Türkiye'de ve Dünya'da sektöre ilk giriş yapan firmalardan biri olarak, kalitesi ve yüksek performansı ile kendisini ispatlamış, mevcut bayi ağını günden güne arttırarak Türkiye'de aranılan bir marka olmayı başarmıştır.

 Başta LPG Dönüşümü olmak üzere faaliyet göstermiş olduğumuz tüm alanlarda, Sektördeki talep ve beklentileri yenilikçi ve gelişmeci bir yaklaşım ile değerlendirip; yüksek kalite ve güvenlik standartları çerçevesinde, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmak amacındayız.

 

MİSYON: Faaliyette bulunduğumuz sektörde değerli müşterilerimize ve bayilerimize hizmet verirken; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak memnuniyeti en üst seviyede tutmak için çaba üstün sarfediyoruz.

 

VİZYON:    çevre dostu ve kaliteli bir marka olarak bulunduğu pazarın lideri olmak.

    Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak,
    Ülkemizde doğaya eğitime sağlığa ve tüm insanı değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

 

İLKELERİMİZ:

 

Kalite:

Markanın her unsurunda öncelikle kaliteyi önemsemek. Yüksek kaliteyi markanın ürün  satışlarında ve satış sonrası hizmetlerinde müşteriye sunmak.Müşterilerin beklentisinin daima önünde olmak gayreti.

 

Yenilikçilik:
Gelişen teknoloji ile piyasaya çıkan her yeni araç için ar-ge çalışmaları yaparak tüm araç sahiplerine hizmet verebilmek.

 

Samimiyet:
Müşteri, iş ortağı ve çalışanlarına verdiği vaatleri yerine getirmek. Marka kültürü ve yönetim yaklaşımında tarafların görüşlerine değer vermek.

 

Saygılı ve saygın olmak:
Markaya duyulan güvenin sorumluluğunu taşımak.Her bireyin, bilgi ve değerlerine saygı göstererek ihtiyaçlarına cevap vermek.

 

Geleceğimizi, sahip olduğumuz aile şirketi geleneğine dayanan, güçlü girişimci ruhla inşa ederiz.

Sürdürülebilir değer yaratmayı amaçlayan güçlü bir aile şirketi geleneğine sahibiz. Değerlerimizin rehberliğinde şirketimiz için belirlediğimiz uzun vadeli vizyona doğru yol alıyoruz. Güçlü mali tabanımızla birlikte bu gelenek, başarı dolu geleceğimizi üzerinde inşa ettiğimiz temeli oluşturur.

 

KUSURSUZ EKONOMİ VE  KALİTENİN KEYFİNİ,

LOVATO İLE ÇIKARTIN..

 

Bahçekapı Mahallesi 2504 Cad. No :16-17 Şaşmaz / Etimesgut / ANKARA

Bize Ulaşın

Tel : 444 6 264 - +90 0312 278 58 32
Email : info@damlalpg.com.tr

Bizi Takip Edin