DİREK ENJEKSİYONLU ARAÇLAR

LOVATO DİREK ENJEKSİYONLU KİT TEKNOLOJİSİ

 

LOVATO GAS S.P.A firması ARGE Departmanı'nın yapmış olduğu çalışmalar sayesinde, TSI- GDI- FSI motor tiplerine göre üretilen kitler, her bir araç üzerindeki testlerinin tamamlanması ve onaylanmasının ardından piyasaya sürülmüştür. 2011 yılından beri piyasa da bulunan LOVATO Direkt Enjeksiyonlu Kitleri ile Hyundai İx35, Kia Sportage, Volkswagen Passat, Volkswagen Golf ve Jetta gibi bir çok aracın LPG Dönüşümünü yapılabilmekteyiz. 

Gaz Fazlı Sistem olarak bilinen Lovato Direk Enjeksiyonlu LPG dönüşüm sistemleri, prensip olarak normal oto gaz dönüşüm sistemleri ile aynıdır. Tek farkı benzin enjektörlerinin soğutulması için kullanılan benzin takviyesidir. Sisteme belli aralıklar ile verilen benzin sayesinde, aracın enjektörleri ve subapları korunmuş olur.

 

HYUNDAI IX35  -  KIA SPORTAGE  -  HYUNDAI I30  -  HYUNDAI TUSCON Grubu GDI Motorlu araçlara LOVATO EXR Direk Enjeksiyonlu Kit montajı yapmaktayız. Karma sistem olarak adlandırdığımız bu üründe sisteme ara ara benzin püskürtülmesi yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı toplam tasarruf oranı % 30 - 35 aralığındadır.  Sistemlerimiz araç ile son derece uyumlu olup, performans benzini aratmayacak şekildedir.

VOLKASWAGEN - AUDI - SEAT - SKODA grubu TSI - FSI - TFSI motorlu araçalarda, ARGE çalışmaları araçların motor kodlarına göre yapılmaktadır. Bir çok farklı motor koduna sahip bu araçlar için  LOVATO ARGE departmanı 2 ürün geliştirmiştir. Biri LOVATO Direk Enjeksiyonlu Kit  diğeri ise LOVATO EXR Direk Enjeksiyonlu Kit'tir. Karma sistem olarak adlandırdığımız bu üründe sisteme ara ara benzin püskürtülmesi yapılmaktadır. Bu sebepten toplam tasarruf oranı % 30-35 aralığındadır.  Bazı motor kodlarında LOVATO Direk Enjeksiyonlu Kiti, Bazılarında ise, LOVATO EXR Direk Enjeksiyonlu Kitleri kullanılmaktadır. Bu sebepten dolayı, Araç ruhsatlarınızda yazan motor numarasının ilk 4 harfini bizimle paylaşarak, aracınız için hangi kitin uyumlu olduğunu öğrenebilirsiniz. Sistemlerimiz araç ile son derece uyumlu olup, performans benzini aratmayacak şekildedir.

RENAULT - DACIA - NİSSAN grubu TCE motorlu araçlara ise LOVATO EXR Direk Enjeksiyonlu Kit montajı yapmaktayız. EXR direk Enjeksiyonlu Kitlerimizde sistem kullanılmaktadır. Bu sebepten dolayı tasarruf oranı % 30 - 45 aralığındadır.  Sistemlerimiz araç ile son derece uyumlu olup, performans benzini aratmayacak şekildedir.

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj

Bahçekapı Mahallesi 2504 Cad. No :16-17 Şaşmaz / Etimesgut / ANKARA

Bize Ulaşın

Tel : 444 6 264 - +90 0312 278 58 32
Email : info@damlalpg.com.tr

Bizi Takip Edin